Wydawnicza Park Łódź - Architektura

 

 

  

Wydawnicza Park to nowoczesne rozwiązanie dla przedsiębiorców i firm, szukających lokali rozmaitego przeznaczenia. Architektura obiektu oraz duża powierzchnia parkingowa przy każdym z lokali, pozwalają na dowolną adaptację pomieszczeń, zgodnie z potrzebami najemców (jako sklepy, biura, salony sprzedaży, hurtownie bądź magazyny).

 

Obiekt składający się z 7 oddzielnych budynków, liczy ok. 9000 m2 (powierzchnia najmu). Na jego terenie znajduje się 5 konstrukcji parterowych oraz 2 jednopiętrowe, wyposażone w windy szybkobieżne (przystosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych). Wykończenia pawilonów są nowoczesne (prace wykończeniowe przebiegały w latach 2011-2012), wpływające jednocześnie na komfort i funkcjonalność zróżnicowanego sposobu użytkowania. Co więcej, maksymalne przeszklenia oraz innowacyjne rozwiązania komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej, spełniają najwyższej jakości standardy.

 

Każdy z lokali usługowo-handlowych wyposażony jest w nowoczesne systemy wentylacyjne i klimatyzacje. Dodatkowym atutem wszystkich pomieszczeń jest możliwość korzystania z sieci grzewczej i wodnej miasta. Takie rozwiązania chronią najemców przed wysokimi kosztami, związanymi z użytkowaniem powierzchni różnej wielkości.

 

Na terenie obiektu, we wjazdach, znajdują się Pylony z oznakowaniem najemców. Pawilony zasilane są prądem z własnego transformatora, a dostawy prądu trwają nieustannie, bez limitu. Dodatkowo każdy z budynków wyposażony jest w oświetlenie zewnętrzne oraz wewnętrzne (zgodne z potrzebami Klientów).

 

Najemcy Wydawniczej Park mają również do dyspozycji skorzystanie z systemu telekomunikacyjnego (istnieje możliwość wyboru spośród dwóch sieci komunikacyjnych). Dzięki temu, każdemu z pomieszczeń zapewnia się dostęp do niezbędnych mediów: internetu, telefonu i telewizji. Ponadto, Wydawnicza Park jest terenem zamkniętym, ogrodzonym, wyposażonym w nowoczesne systemy alarmowe oraz monitoring działający przez 24 h. Dodatkowym zabezpieczeniem terenu jest dozór ochrony (również w nocy). Porządek obiektu utrzymywany jest przez Zarządcę.

 

Kolejnym atutem obiektu Wydawnicza Park jest swoboda aranżacji wnętrz, zgodnie z potrzebami Klientów. Co więcej, liczne miejsca parkingowe dla każdego z pawilonów oraz dostateczne wolne tereny na rozładunek i załadunek towarów sprawiają, iż Wydawnicza Park jest obiektem przyjaznym, dogodnym i niezwykle konkurencyjnym.