Wydawnicza Park Łódź - Opis

 

 

 

 

Wydawnicza Park to zespół nowoczesnych budynków, który oferuje swoim najemcom ponad 9 000 m2 powierzchni biurowych, handlowych bądź magazynowych. Na jego terenie znajduje się 7 oddzielnych budynków: 5 parterowych oraz 2 jednopiętrowe, wyposażone w windy szybkobieżne, dzięki czemu obiekt w pełni przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

 

Dodatkowo każdy z siedmiu pawilonów posiada własne, liczne miejsca parkingowe oraz oddzielne wejścia zarówno osobowe, jak i towarowe. Takie rozwiązanie umożliwia dostosowanie powierzchni do rozmaitych potrzeb najemców – lokale mogą służyć jako sklepy, biura, salony sprzedaży, hurtownie lub magazyny. Wszystkie budynki wykończone zostały na przełomie 2011 i 2012 roku, a ich nowoczesna architektura pozwala na rozmaitą adaptację przestrzeni.

 

 

 

 Obiekt Wydawnicza Park to innowacyjne rozwiązanie dla najemców z różnymi oczekiwaniami i założeniami. Szeroka funkcjonalność lokali handlowo-usługowych daje bowiem nie tylko nowe możliwości użytkowe, ale wpływa również na inne aspekty działalności przedsiębiorstw. Komfort, optymalizacja kosztów oraz długofalowa stabilizacja to zaledwie nieliczne korzyści, które najemca osiąga, wynajmując powierzchnie w Wydawniczej Park.